Afiliacje

Na stronie znajdziecie rozwiązania, które polecam w ramach programu afiliacyjnego.

Na czym to polega? Jeśli skorzystacie z linku lub kodu rabatowego, który zamieszczam na mojej stronie, otrzymujecie zniżkę na dany produkt od ceny standardowej, a ja otrzymuję za to również wynagrodzenie.

Ważny disclaimer (moje oświadczenie) – nigdy nie polecam firm, produktów, czy rozwiązań, których nie znam lub sam nie używam. To co polecam jest przeze mnie sprawdzone i godne polecenia. Macie tym samym gwarancję, że już ja podjąłem „ryzyko” zakupu, a Wy możecie ten produkt kupić bez ryzyka i bez trudnego wyboru. Nigdy nie polecę produktu, na którym mogę zarobić, ale nie jest on godny polecenia i którego sam bym nie chciał używać.

Medfile – system EDM (elektronicznej dokumentacji medycznej)

Medfile – używany przez mnie już od 2 lat system EDM. Jestem z niego zadowolony. Działa jako aplikacja przeglądarkowa, co powoduje, że jest dostępna w każdego miejsca w Internecie, nie wymaga instalacji na komputerze. Wszystkie dane Pacjentów są bezpiecznie przechowywane na serwerach dostawcy, który za nie odpowiada. W przypadku, gdy nie zdążę w gabinecie uzupełnić całej dokumentacji z wizyty mogę to zrobić np. wieczorem w domu przy herbacie.

Koszt mojej miesięcznej opłaty za działanie systemu i wsparcie techniczne to 169 zł brutto.

Skorzystanie z mojego linku afiliacyjnego daje Ci 10% zniżki na abonament miesięczny, a mi drobną prowizję od Twojej faktury. Hasło do tej zniżki to „ZbudujKlinikę„. Należy je podać przy rejestracji.

InFakt – księgowość on-line

infakt-logo-icon

InFakt – internetowa platforma do fakturowania i prowadzenia księgowości. Używam od 2 lat i jestem bardzo zadowolony. Dodatkowo firma prowadzi bloga i kanał na YouTube z poradami księgowymi. Możliwa jest integracja z obsługą sklepu internetowego z pełną automatyzacją wysyłki faktur do klientów po dokonaniu zakupu.

Rejestracja przez mój link afiliacyjny zapewnia 10% zniżki od kosztu abonamentu.

LH.pl – platforma hostingowa

Używana przeze mnie platforma hostingowa. Działa bardzo sprawnie, dużo miejsca na dane, szybkie dyski, bardzo korzystne ceny rejestracji i przedłużenia zarówno domen, jak i samego pakietu hostingowego. Mogę polecić też z uwagi na zaangażowanie supportu.
Kod zniżkowy LH-20-110405

StreamYard – platforma do prowadzenia live’ów

streamyard logo

Używany przeze mnie system do prowadzenia transmisji live.

  • Umożliwia jednoczesną transmisję na kilka platform – ja transmituję jednocześnie na kanał YouTube i na fanpage na Facebook.
  • Bardzo wygodny i łatwy w obsłudze, działa przez przeglądarkę, co nie obciąża mocy komputera.
  • Umożliwia zaproszenie do 10 gości na samo wydarzenie jak współprowadzących.
  • Można udostępniać pulpit lub pliki wideo z komputera.
  • Po wydarzeniu można przez 15 dni ściągnąć plik z nagraniem wideo lub samo audio z platformy na własny komputer do wykorzystania.